tercih-danismanligiDahi Adam Ankara Eğitim Kurumları, 2015-16 eğitim öğretim yılında TEOG, YGS ve LYS‘ye girmiş tüm öğrencilere ücretsiz tercih danışmanlığı hizmeti veriyor.

Ankara’nın en modern eğitim binasında, profesyonel öğretmen kadrosuyla, eğitime yeni bir bakış açısı sunan Dahi Adam Ankara, bu sene TEOG ve YGS-LYS’ye girmiş öğrencilere büyük bir imkan sunuyor. Öğrenciler; 15 – 24 Temmuz (TEOG), 25 Temmuz – 2 Ağustos (LYS) tarihleri arasında hafta içi her gün saat 10:00 – 18:00 arasında Dahi Adam Ankara’nın Kızılay’daki binasına gelerek bu hizmetten ÜCRETSİZ faydalanabiliyorlar.

Sakarya Caddesi No: 34 Kızılay/ANKARA (Kızılay Genel Müdürlüğü Karşısı) adresinde faaliyet gösteren kuruma 0 (312) 434 26 26 numaralı telefonla veya info@dahiadamankara.com adresinden e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+
çayyolu diş hekimi mide botoksu Tıbbi Sekreterlik Doğum Koçluğu Ankara varis Paykasa Paykwik Ankara dershane Biber hapı orjinal Orjinal lida Mobil bozum forma yaptırmak bakırköy psikolog çayyolu kombi servisi