oravÖğretmenlerin kişisel ve mesleki gelişimlerine destek veren Öğretmen Akademisi Vakfı, “Fark Yaratan Öğretmen” kampanyasıyla dünyanın seçkin ödüllerinden Stevie International Business Awards’ı kazandı.

Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV), 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında gerçekleştirdiği “Fark Yaratan Öğretmen” kampanyasıyla, dünyanın en prestijli organizasyonlarından biri olan “Stevie International Business Awards” tarafından, “Yılın En İyi Halkla İlişkiler Kampanyası – En İyi Kamu Hizmeti” kategorisinde gümüş ödüle layık görüldü. Vakıf bu kampanya ile uluslararası arenada da ilk ödülünü kazanmış oldu.

farkyaratanÖdülle ilgili açıklama yapan Öğretmen Akademisi Vakfı Genel Müdürü Selman Behmuaras, “Fark Yaratan Öğretmen” kampanyasının yakaladığı başarıdan ve önemli bir ödülle daha taçlandırılmasından mutluluk duyduğunu ifade etti. Behmuaras, “Geçtiğimiz yıl “Herkesin hayatta kendisine değer katmış bir öğretmeni vardır” düşüncesinden yola çıkarak “Fark Yaratan Öğretmen” isimli projemizi hayata geçirdik. Yoğun ilgi gören kampanyamızın katılımcıları sosyal medya hesaplarımız üzerinden hayatları boyunca sevgi, saygı ve minnettarlıkla hatırladıkları öğretmenlerini anlatarak hem anılarını tazeleme hem de kendilerine emeği büyük olan öğretmenlerini onurlandırma fırsatı yakaladı. Kampanyamıza ünlü isimler de destek vererek, öğretmenleriyle ilgili anılarını anlattıkları videolarını sosyal medya hesapları üzerinden paylaştı. Katılımcılarımızın hikayeleri, aralarında eğitimci, iletişimci, gazeteci ve sosyal medya uzmanı olan özel bir jüri tarafından değerlendirildi. Jürimizin oylarıyla kampanyanın sonunda duygularını en iyi ifade eden bir katılımcımızı yıllar sonra ortaokul öğretmeniyle buluşturduk. Vakıf olarak böylesine anlamlı bir kampanyaya imza atmanın gururunu yaşıyoruz. Effie Türkiye 2016’da kazandığımız ödülün ardından, Stevie International Business Awards’ı da evimize taşımaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+
Haber Etiketleri : ,
çayyolu diş hekimi mide botoksu Tıbbi Sekreterlik Doğum Koçluğu Ankara varis Paykasa Paykwik Ankara dershane Biber hapı orjinal Orjinal lida Mobil bozum forma yaptırmak bakırköy psikolog çayyolu kombi servisi