Öğretmen Akademisi Vakfı tarafından düzenlenen ÖRAV Sohbetleri’nin ilk konuğu Ahmet Naç, 12 Mayıs’ta öğretmenlerle buluşuyor.

Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV), 2008 yılından bugüne kadar eğitim programıyla eğitimcilerin mesleki gelişimine destek olmanın yanı sıra düzenlediği seminerlerle kişisel gelişimlerine de katkı sağlıyor. Bu kapsamdaki çalışmalarına yenisini ekleyen Öğretmen Akademisi Vakfı, Mayıs ayı itibarıyla “ÖRAV Sohbetleri” başlıklı bir etkinlik serisini hayata geçiyor. Etkinliğin ilk konuşmacısı ise öğrenci ve velileriyle omuz omuza verip sınıfını baştan yaratan ve paylaşımıyla sosyal medyada herkesin takdirini toplayan öğretmen Ahmet Naç.

“ÖRAV Sohbetleri” etkinliği ile katılımcı öğretmenleri, farklı sektörlerden gelen; meslekleri, hobileri, tutku ve azimleriyle kendilerini bulundukları yerden ileriye taşımayı başarmış kişilerle buluşturmayı amaçlayan Öğretmen Akademisi Vakfı, eğitim atölyeleri dışında da öğretmenlerin hayatını zenginleştirmeye gayret ediyor. Bu sohbetlerle katılımcı öğretmenlerin farklı vizyonlarla tanışmasına, etkinlik sonunda kendi hayatlarına ilham verecek, onları motive edecek kazanımlarla ayrılmalarına ortam sağlanması hedefleniyor.

Ahmet Naç’ın konuşmacı olarak katılacağı ilk etkinlik, 12 Mayıs Perşembe günü, saat 19.00’da SALT Galata’da gerçekleştiriliyor. Her ay bir konuşmacının ağırlanacağı “ÖRAV Sohbetleri” etkinliğine tüm öğretmen ve eğitim yöneticileri ücretsiz olarak katılabiliyor.

Etkinliğin önümüzdeki dönem konuşmacıları ise “Geveze” adıyla tanınan radyo program sunucusu, müzisyen Jozi Zalma, Hürriyet Gazetesi eğitim yazarı Nuran Çakmakçı, reklamcı, pazarlama iletişim uzmanı ve akademisyen Levent Erden, doktor ve sinema oyuncusu Ercan Kesal olacak.

Kontenjan sınırı bulunan etkinliğe katılmak isteyen eğitimciler, orav@orav.org.tr adresine e-posta göndererek kayıt işlemlerini yapabiliyor. Detaylı bilgiye ise Öğretmen Akademisi Vakfı’nın 0212 514 90 40 numaralı telefon hattından ulaşılabiliyor.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+
çayyolu diş hekimi mide botoksu Tıbbi Sekreterlik Doğum Koçluğu Ankara varis Paykasa Paykwik Ankara dershane Biber hapı orjinal Orjinal lida Mobil bozum forma yaptırmak bakırköy psikolog çayyolu kombi servisi