Eryaman matematik kursu olarak 10-12 kişilik sınıflarda öğrencilerimizi öncelikle bilgi düzeyine ve ihtiyacına göre sınıflara ayırarak ders programlarını hazırlıyoruz. Bu şekilde bilgi düzeylerine göre sınıflandırarak hem okul sınavlarında hem de lise ve üniversiteye giriş sınavlarında en yüksek başarıyı elde etmelerini sağlıyoruz.

Eryaman Matematik Kursu, deneyimli eğitim kadrosu ve uzman psikolojik danışman ve rehberlik servisi ile öğrencilerimizin her ihtiyacına bireysel olarak cevap vermekte ve öğrenci-veli-öğretmen üçlüsüyle hareket etmektedir. Kurumumuzda düzenli yapılan konu tarama testleri ve deneme sınavlarıyla öğrencilerimizin eksiklerini test ederiz. Buna yönelik öğretmenlerimiz, öğrencimize birebir etüt ve özel ders imkanı sağlayarak konu eksiğini giderir.

Eryaman Matematik Kursu öğretmenlerimiz en az 10 yıllık deneyimli, kendi branşlarında en az 10 yıl boyunca eğitim vermiş ve kendini eğitime adayan başarılı eğitimcilerden oluşmaktadır.

Eryaman matematik kursu hakkında bilgi için 0541 440 84 47 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+
çayyolu diş hekimi mide botoksu Tıbbi Sekreterlik Doğum Koçluğu Ankara varis Paykasa Paykwik Ankara dershane Biber hapı orjinal Orjinal lida Mobil bozum forma yaptırmak bakırköy psikolog çayyolu kombi servisi