Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV), Kurban Bayramı’yla ilgili açıklama yaptı.

losevkamuoyuVEKALETEN KURBAN KESİMİNE gösterilen yoğun ilgi nedeniyle KONTENJANLARIMIZ dolduğu için Vekaleten Kurban Kesimi bağış kabulü sonlandırılmıştır.

Vakfımıza ulaşan Bağışlara yönelik SMS ve e-postal ile geri bildirimler yapılmıştır. Bağışçılarımızın da bu bilgileri mutlaka teyit etmelerini, doğru iletişim bilgilerini ulaştırdıklarından emin olmalarını önemle hatırlatıyor, Lösemili çocuklarımızı ve kanser hastalarımızı yalnız bırakmadıkları için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ayrıca
KURBAN BAYRAMI BAĞIŞLARINI ALMAYA devam ediyoruz.
Bayram Bağışlarınızla; Tüm yıl boyunca hastanemiz LÖSANTE’de lösemi ve kanserli çocuklarımıza tamamen ücretsiz tedavi hizmetleri verilecek, Vakfımıza kayıtlı, ihtiyaç sahibi, on binlerce hastaya maddi ve ayni destekler sağlanacaktır.

1998’den bu güne hiç durmadan lösemi ve kanser hastaları ile onların ihtiyaç sahibi ailelerine, Türk Halkının bağışları ve katkılarını ulaştıran LÖSEV, bağışçılarının destekleri ile hizmetlerini sürdürecektir.

Kamuoyuna önemle duyurulur.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+
çayyolu diş hekimi mide botoksu Tıbbi Sekreterlik Doğum Koçluğu Ankara varis Paykasa Paykwik Ankara dershane Biber hapı orjinal Orjinal lida Mobil bozum forma yaptırmak bakırköy psikolog çayyolu kombi servisi