terapiBahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (BAUSEM) ve DBT Türkiye iş birliği ile Diyalektik Davranışçı Terapi ve Beceri Eğitimleri BAU’da başlıyor.

Amerika’da bulunan Linehan Enstitüsü liderliğinde kurulmuş olan DBT Türkiye, Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (BAUSEM) bünyesinde gerçekleşecek, “Diyalektik Davranışçı Terapi Beceri Eğitimleri”i için ortaklık sağlıyor. Bilinçli farkındalık (mindfulness), duygu regülasyonu, strese karşı tolerans ve kişiler arası etkili iletişim modüllerinden oluşan beceri eğitimleri hem ruh sağlığı çalışanlarını hem de bu alanda kişisel gelişim eğitimi almak isteyen kişileri kapsıyor.

Türkiye’nin Diyalektik Davranışçı Terapi eğitimi veren kurumu DBT Türkiye, Türkiye’de bir ilke imzasını atıyor. DBT Türkiye, uzman kadrosu ile kurumsal, eğitim, well-being, terapi eğitimleri ve klinik araştırmaları departmanları ile Türkiye’de psikoloji dünyasına yeni bir yaklaşım getiriyor.

Genel katılıma açık olan programa, üniversite öğrencileri ve mezunların yanı sıra, psikoloji ve ruh sağlığı alanına ilgi duyan herkes katılım gösterebilecek. Beceri eğitimlerini başarıyla tamamlayan katılımcılar, programa katıldıklarını belgeleyen; Bahçeşehir Üniversitesi, DBT Türkiye ve BAUSEM logolu; Bahçeşehir Üniversitesi Rektörü ve Sürekli Eğitim Merkezi Direktörü imzalı sertifika ile programdan ayrılıyor. Detaylı bilginin bausem.bahcesehir.edu.tr adresinde yer aldığı “DBT Beceri Eğitimleri”ne kayıt için bausem@cec.bau.edu.tr adresinden ya da 212 381 59 31 numaralı telefondan BAUSEM’e ulaşmak mümkün.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+
çayyolu diş hekimi mide botoksu Tıbbi Sekreterlik Doğum Koçluğu Ankara varis Paykasa Paykwik Ankara dershane Biber hapı orjinal Orjinal lida Mobil bozum forma yaptırmak bakırköy psikolog çayyolu kombi servisi