samanyolu-kolejiAnkara Pursaklar’da bulunan ve Gülen Cemaati’ne ait olan Samanyolu Koleji Mehmet Eroğlu İlkokulu ilçe halkı tarafından taşlı saldırıya uğradı. Saldırı sonrasında kısım kısım ateşe verilen okul kullanılamaz hale geldi.

PursaklarAjans.com internet sitesinin haberine göre; Ankara’nın Pursaklar ilçesinde yaşayan vatandaşlar darbe girişimin ardından dün akşam saatlerinde Samanyolu Koleji bünyesindeki Mehmet Eroğlu İlkokulu’nu taşlamasıyla hareketlenme başladı. Olay yerine hemen polis ve itfaiye ekipleri geldi. Ancak kalabalığın öfkesi dinmek bilmedi. Bir süre sonra okulun içine giren halk her yeri dağıttı ve okulda bazı kısımları ateşe verdi.

Korkulukları ve kapıları tamamen kırılan yerinden sökülen okulun 3 farklı noktasında yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesi sonucu söndürülen yangınlar fazla büyümedi.

İŞTE OKULUN SON HALİNDEN FOTOĞRAFLAR

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+
çayyolu diş hekimi mide botoksu Tıbbi Sekreterlik Doğum Koçluğu Ankara varis Paykasa Paykwik Ankara dershane Biber hapı orjinal Orjinal lida Mobil bozum forma yaptırmak bakırköy psikolog çayyolu kombi servisi