İbrahim Halil CANDAŞ

İbrahim Halil CANDAŞ K@Home Türkiye Kurucusu

Ülkemizde evde eğitim modelini ilk olarak K@home’nin başlattığını ve ailelere evde eğitim hizmeti sunan tek kuruluşun K@home olduğunu biliyor musunuz?

***

Evde eğitimin 13-78 ay arası okul öncesi çağdaki çocuklar için uygulandığını ve K@home tarafından her çocuk için özel eğitim programı hazırlandığını biliyor musunuz?

***

Evde eğitimin ABD, Kanada, İngiltere, Avustralya, Belçika, Fransa, Avusturya, Danimarka, Japonya, İtalya, Norveç, İsviçre, İspanya gibi 80’den fazla ülkede yasal olarak uygulandığını ve sadece ABD’de 2,5 milyon çocuğun evde eğitim aldığını biliyor musunuz?

***

Albert Einstein, Agatha Christie, Leonardo Da Vinci, Louis Armstrong, John Lennon, Erik Demaine, Francis Collins, Mozart gibi kişilerin evde eğitim aldığını biliyor musunuz?

***

Evde eğitim alan çocukların, okulda eğitim alan akranlarına göre akademik olarak daha başarılı olduklarını ve evde eğitim alan çocukların daha sosyal olduklarını biliyor musunuz?

***

Evde eğitim alan çocukların, okulda eğitim alan akranlarına göre yetenek ve becerileri doğrultusunda yetiştiklerini ve bu sebeple hem sosyal hem de iş hayatlarında gelecekte daha başarılı olduklarını biliyor musunuz?

***

Bilmemek ayıp değil! Ülkemizde evde eğitim veren binlerce aile bunları biliyor. Ya siz? Artık bilmiyordum, diyemezsiniz! Unutmayın, ağaç yaşken eğilir.

İbrahim Halil Candaş
kahometurkiye@gmail.com
www.kahometurkiye.com

İBRAHİM HALİL CANDAŞ KİMDİR?

İlk ve orta öğrenimini Ayvalık’ta, lise eğitimini Malatya Fen Lisesi’nde tamamladı. Ardından Boğaziçi Üniversitesi Matematik bölümünü bitirdi ve matematik alanında yapmış olduğu yüksek lisanslarla Bilim Uzmanı ünvanını alarak çeşitli üniversitelerde akademisyenlik yaptı.
20 yıldır içinde bulunduğu eğitim sektöründe, çok sayıda kuruma eğitim danışmanlığı yapmanın yanı sıra yaklaşık 70 adet kitap yazdı. Ülkemizde evde eğitim modelinin uygulayıcısı ve savunucusu olarak oluşturduğu K@home Türkiye’nin ve eğitim sektöründe bayilikler veren kurumlarının yöneticilik görevine devam eden İbrahim Halil Candaş, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+
çayyolu diş hekimi mide botoksu Tıbbi Sekreterlik Doğum Koçluğu Ankara varis Paykasa Paykwik Ankara dershane Biber hapı orjinal Orjinal lida Mobil bozum forma yaptırmak bakırköy psikolog çayyolu kombi servisi