enerjiSabancı Üniversitesi’nin profesyonellere yönelik yüksek lisans programlarından Bilişim Teknolojileri ile Enerji Teknolojileri ve Yönetimi için başvurular 19 Ağustos’ta sona erecek.

İş dünyasının hızla değişen ihtiyaçlarına cevap vermek için, profesyonellere teknik altyapı, çözüm üretme yeteneği ve rekabet gücü kazandırmayı hedefleyen Bilişim Teknolojileri Yüksek Lisans Programı, BT alanında kariyer yapmış ya da kariyerinde yeni bir sayfa açmayı hedefleyen profesyoneller için tasarlandı. Hafta içi akşam saatlerinde Karaköy Minerva Han’da yapılan dersler, kişilerin çalışma hayatını aksatmadan eğitim programına devam etmesini mümkün kılıyor. Sürekli güncellenen ve kapsamı geliştirilen eğitim programında teorik bilgiler uygulamalarla destekleniyor. Dersler Sabancı Üniversitesi öğretim üyeleri ve konusunda uzman yarı zamanlı eğitmenler tarafından veriliyor.

Enerji Teknolojileri ve Yönetimi Yüksek Lisans Programı, içinde politika, ekonomi, stratejik yönetim, teknoloji, hukuk, finans, çevre gibi birçok boyutu ve disiplini barındıran enerji sektöründe uzmanlaşmak isteyen profesyonelleri hedefliyor. Programı cazip kılan unsurların en önemlilerinden biri, farklı disiplin, sektör ve tecrübe seviyelerinden gelen yöneticilerin ve yönetici adaylarının, birbirini tamamlayan bilgilerini ve tecrübelerini paylaşabildikleri bir platform oluşu. Mühendislik, temel bilimler, ekonomi, yönetim, siyaset, kamu politikaları gibi alanlarda eğitim almış adaylar için program yepyeni kariyer fırsatları sunuyor.

Her iki program da “tezsiz” ve Sabancı Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi çatısı altında veriliyor.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+
çayyolu diş hekimi mide botoksu Tıbbi Sekreterlik Doğum Koçluğu Ankara varis Paykasa Paykwik Ankara dershane Biber hapı orjinal Orjinal lida Mobil bozum forma yaptırmak bakırköy psikolog çayyolu kombi servisi