ogrenci-koclugu-ankaraYaklaşık 15 yıllık tecrübeye sahip eğitimciler ve uzmanlar tarafından kurulan Koçluk Akademisi; bireylere ve kurumlara yönelik koçluk hizmetleri sunuyor.

Kurum tarafından sunulan profesyonel koçluk hizmetleri başta olmak üzere tüm hizmetler uluslararası standartlarda sunuluyor ve eğitim sonunda yazılı ve sözlü mülakatı geçenlere uluslararası geçerli sertifika veriliyor.

Koçluk Akademisi’nin sunduğu işletme koçluğu modelinde ise klasik kurumsal danışmanlığın ötesinde eğitim, danışmanlık, koçluk içeren paket sunuluyor.

Hayatınıza sihirli bir dokunuş yapmak istiyorsanız NLP Eğitimi Ankara‘yı tercih edebilirsiniz. Kısaca bahsedecek olursak NLP, zihni en etkili kullanma ve hayat performansınızı sanatıdır. Bu sayede kendinizi tanır, potansiyelinizi keşfeder ve hayattaki başarınızı artırabilirsiniz. Öte yandan, çevrenizdekilerle iletişiminiz de gelişebilir.

Öğrenci Koçluğu Ankara ise tam sitemizi takip eden eğitimcilere yönelik bir eğitim. Hayatımızda yapacağımız doğru dokunuşlar, küçük hamleler bizi büyük hedeflerimize ulaştırabilir. Öğrenci Koçluğu Ankara eğitimi ile; kişinin kendi gerçeğini bulmasını sağlıyor, kariyerine giden yolda yol arkadaşlığı yapıyorlar. Bu süreçte hafıza teknikleri, beyni etkin kullanma yöntemleri, zihin haritalama başta olmak üzere birçok eğitim veriliyor.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+
Haber Etiketleri :
çayyolu diş hekimi mide botoksu Tıbbi Sekreterlik Doğum Koçluğu Ankara varis Paykasa Paykwik Ankara dershane Biber hapı orjinal Orjinal lida Mobil bozum forma yaptırmak bakırköy psikolog çayyolu kombi servisi